Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва

Анонс
Tелефон для довідок:
(044)-456-53-55;
(044)-400-85-67;

Що ми думаємо про свою професію…


Що ми думаємо про свою професію…

Колос Юрій
Вибір професії — це як вибір долі, по якій ти будеш далі йти. Моя майбутня професія — оператор комп’ютерного набору та комп’ютерної верстки. Вона пов’язана з набором тексту та оформленням продукції в графічних програмах, видань які потім будуть друкуватись. В майбутньому нас очікує вивчення таких програм як Page Maker, Quark XPress та Adobe InDesign. Ці програми дають змогу верстати будь-яку поліграфічну продукцію у будь-якому вигляді. Рішення про вступ до поліграфічного училища прийняв сам. До цього розглядались варіанти про інші професії, але мене наштовхнула думка, що друкуючи книги я можу допомагати іншим підростаючим поколінням навчатись. Адже книга — це перший крок до нових знань, та пізнання світу. Наше училище носить назву «Вище» через те, що тут працюють та викладають найкваліфікованіші спеціалісти цієї справи. І саме вони допоможуть нам здобути знання, які знадобляться нам в роботі. Я не шкодую, що пішов навчатись в це училище.
Воробей Анастасія
Мені здається, що моя майбутня професія дуже перспективна, бо в Києві є багато великих і малих поліграфічних фірм і підприємств, безліч видавництв та рекламних агентств, де без спеціалістів мого фаху просто не обійтися. Добре, що іще під час навчання доведеться проходити практику на виробництві, де набуваєш початкового досвіду та пірнаєш з головою у виробничий процес. Вже на практиці можна усвідомити чи підходить мені вибрана професія, чи може душа лежить до чогось іншого. Так як прогрес та наука не стоять на місці, потрібно постійно вдосконалюватись як спеціаліст. Для цього можна використовувати спеціальну літературу або шукати потрібну інформацію в Інтернеті.
Клименко Анастасія
Переступаючи поріг мого нового навчального закладу, я ще не знала остаточно куди потраплю, та що на мене чекає. Згодом, я зрозуміла, що кожен з нас зможе не тільки отримати тут свою майбутню спеціальність, а також самореалізуватися, знайти нових друзів, та звичайно ж багато чому навчитися. Кожного ранку ми всі поспішаємо на навчання, адже дуже важливо бути пунктуальним та відповідальним. Цим якостям нас теж вчить майстер. І ось нарешті ми на робочому місці. На перший погляд, все може здаватися надто простим. Але це лише на перший погляд. Кваліфікований спеціаліст повинен докласти багато зусиль, для того, щоб робота вийшла ідеальною. І тільки тоді, можна побачити якийсь результат. Попереду нас чекає багато клопіткої та цікавої роботи.
Герасименко Тетяна
В сучасному світі є багато галузей які будуть існувати завжди. Однією з таких являється поліграфія. З дитинства моя мама привила мені цікавість до професії поліграфіста. Тому закінчивши школу, я вирішила піти в поліграфічне училище. Спеціальність, яку я обрала, мене зацікавила. Опановуючи навики набору та верстання тексту, я дізналася багато нового для себе, і намагаюся себе вдосконалювати в цьому. Ще не так давно я не розуміла, яку все-таки роль має поліграфія в житті кожного, і кожен день ми зіштовхуємося з нею. Це ті ж самі журнали, книги, брошури, листівки... і т.д. А тепер знаю, який довгий шлях проходить книга, перш ніж: потрапити до рук школяра, скільки в неї вкладено праці.
Кириченко Олександра
Ішовши вчитися до поліграфічного училища, я була не впевнена, що це правильний вибір, тому, що до цього моменту я про поліграфію нічого не знала і я вважала, що мені буде нецікаво навчатися. Але прийшовши до училища 1 вересня я потрапила у чудовий колектив і зрозуміла, що все не так погано як могло бути. Спочатку було важко, все запам’ятати, що нам давала програма, але я до цього звикла і потім не було жодних проблем. Мені дуже подобається навчатися в цьому училищі, тому що тут до тебе ставляться, як до дорослої людини, а не як до дитини. Вчителі та майстри спонукають дітей до навчання, навіть якщо і не хочеться, при цьому не ставлячи на дитині «клеймо» невдаха, а навпаки намагаються допомогти ще більше і заохотити до навчання.
Депутат Андрій
Без комп’ютерної верстки не може обійтись сьогодні жодна компанія, адже розробка сайтів та виготовлення рекламної продукції також відносяться до комп’ютерного набору. Сьогодні комп’ютерна верстка вимагає знання мови, програм верстки та комп’ютера в цілому. Ці знання необхідні тому, що помилки у наборі тексту на комп’ютері не допустимі. Саме тому верстка на комп’ютері вимагає повної концентрації в роботі. На сьогоднішній день усі видавництва можуть похвалитися високим рівнем їхньої продукції та високою кваліфікацією їхніх працівників. Адже усі видавництва прагнуть мати велику кількість клієнтів та замовників. Отже, спеціальність оператора комп’ютерного набору та комп’ютерної верстки — це дуже прогресивна професія, що завжди буде цінитися та поважатися у всьому світі!
Назаренко Катерина
Вступивши до училища я зрозуміла, що не помилилась у виборі. Навчання проходить не легко, але цікаво. Уроки з спеціальності жваві та насичені. На них не виникає бажання позіхати, їх різноплановість, наводить на думку про те, що робота буде не менш цікавою ніж навчання. Я навчилася друкувати тексти, таблиці, змісти та вірші не дивлячись на клавіатуру і працювати з комп’ютером на більш високому рівні. Раніше мені здавалося, що це майже не можливо. Сподіваюся, що згодом в мене буде виходити ще й верстка. Я сподіваюся, що по закінченні училища, зможу знайти роботу по душі та буду продовжувати спілкуватися з друзями.
Дем’яник Катерина
Дізнавшись про професію верстальника, я одразу вирішила дізнатись більше про цю професію. Можливо, спочатку, для досягнення незалежності у власних діях доводиться повільно, неквапливо, здобувати основні «технічні» навики, але я розумію, що після цього, я зможу вповні зайнятися цікавою і творчою роботою. Ця професія також приваблює мене, через її корисність в суспільстві, та участь її у всіх аспектах суспільного життя. Також я вдячна училищу за знайомство зі своїми вчителями, кожен з яких намагається передати нам хоч краплинку своєї майстерності! Раніше я не звертала на це уваги, але тепер, повертаючись до дому, чи їдучи на навчання, я з задоволенням розглядаю плоди поліграфічної діяльності - «бігборди», зовнішню і внутрішню рекламу, книжки та журнали. Най приємніше з всього цього, що я розумію — до кожного з цих витворів приклали руку верстальники. І можливо колись і мою роботу з зацікавленням оглядатимуть інші люди! Я впевнена, що я вибрала саме ту - потрібну, цікаву та творчу професію!
Горган Юлія
Мене приваблює те, що професія яку я обрала вимагає знання великої кількості цікавих комп'ютерних програм, які весь час удосконалюються. І це вимагає від людини удосконалення, поглиблення своїх знань. Мене цікавить тільки така робота, яка дає не тільки матеріальне забезпечення, але й моральне задоволення. Робота поліграфіста на мій погляд і є такою, там немає межі вдосконалення — це постійне зростання і рух вперед. Поки існує людство, завжди буде потреба в поліграфії, в друкованому слові.