Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва

Анонс




Tелефон для довідок:
(044)-456-53-55;
(044)-400-85-67;

Методичні комісії



Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання поліграфічної галузі:
Петренко О.М. – голова методичної комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Ніколаєва А.С.,Сєрович Н.Л., Петренко О.М., Бабенко І.П., Пономаренко Ю.А.,– викладачі професійно-теоретичної підготовки;
Герасименко В.І., Литвиненко К.М., Палько О.П., Фанфора В.В.-майстри виробничого навчання
Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання інформаційних технологій та комп'ютерної обробки інформації:
Куклич Л.І. – голова методичної комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Зуб Т.А., Миронова О.Ю., Мошнягул С.І., Никифоренко Н.С., Куклич Л.І. – викладачі-професійно-теоретичної підготовки;
Іщенко О.Г., Левченко І.В., Линецька І.А., Дзюбенко О.І., Юпик В.Г., Дєдова Ю.В., Самчук А.С., Корнієнко О.С., Барановська І.С., Дзядевич В.О., Плигань Л.М., Бондаренко Д.С., Скок К.О.-
майстри виробничого навчання
Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання швейного напрямку:
Штипа С.В. – голова методичної комісії, майстер виробничого навчання І категорії
Мошнягул І.Я., Чорна М.В., Колосюк Є.К. –
викладачі-професійно теоретичної підготовки

Костюминська Н.І., Мартинович Т.О., Штипа С.В.-
майстри виробничого навчання
Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського напрямку:
Каленська Т.А. – голова методичної комісії, майстер виробничого навчання

Блудова Г.В., Каленська Т.А., Саржицька Н.В.,- викладачі професійно-теоретичної підготовки
Матвійчук Т.М., Мацкевич К.В., Мудра Л.М., Бурдік Д.С., Федорова Л.Г., Берегун Н.Ю., Каленська Т.А.-
майстри виробничого навчання
Методична комісія викладачів природничо-математичної підготовки:
Шуміло Т.Г. – голова методичної комісії, викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Гончаренко А.І. – викладач математики
Рябоконь С.В. – викладач фізики та астрономії
Довгопола А.В., Пархоменко С.В., Дяченко Л.В. – викладачі математики
Зуб Т.А. -викладач технології
Вишинська О.Л. -викладач хімії та біології
Кравченко А.А. -викладач фізики та астрономії, кандидат фізико-хімічних наук (за сумісництвом)
Агафонов Є.О. - викладач географії
Шуміло Т.Г. -викладач хімії та біології
Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарної підготовки:
Стеценко О.Г. – голова методичної комісії, викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
Стогній О.В. - викладач історії та правознавства
Благодарна Т.І. - викладач англійської мови
Черниш Л.М. – викладач світової літератури
Стеценко О.Г. -викладач української мови та літератури
Гурін Т.В. – викладач історії та правознавства
Мажара С.М. - викладач англійської мови
Літош А.В. - викладач української мови та літератури
Саюк Д.М. - викладач історії та правознавства
Кравченко С.Ю. - викладач світової літератури
Угляренко О.М.- викладач економічних дисциплін
Методична комісія викладачів фізичної культури та "Захисту Вітчизни":
Алєксєєва О.М. – голова методичної комісії, керівник фізичного виховання, майстер спорту по гандболу
Алєксєєва О.М. -викладач фізичної культури
Німченко Ю.В. – викладач фізичної культури
Тупота М.В.- викладач "Захисту Вітчизни"