Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва

Анонс
Tелефон для довідок:
(044)-456-53-55;
(044)-400-85-67;

110-річниця


Київське вище професійне поліграфічне училище відзначає 110 – річницю…

      3 листопада 1903 р. батько та син Кульженки урочисто відкрили першу школу друкарської майстерності при Києво-Печерській лаврі, яка дуже швидко здобула відомість і стала гордістю Міської управи. У 1909 році за друк видань художньо-реміснича майстерня при школі була нагороджена медаллю Міжнародної фотографічної виставки. 4 вересня 1911 школу відвідав сам государ Імператор. В 1914 році школа приймала участь в Міжнародній Лейпцизькій виставці книговидавничої справи і графічних мистецтв. Так розпочиналася історія…
      За 110 років училище, створюючи свою історію, пройшло нелегкий, але славний шлях- шлях підготовки трудової молоді. За роки існування путівку в життя отримали десятки тисяч фахівців. Колектив училища зробив гідний внесок у розвиток поліграфії держави.
      Зараз ми можемо пишатися своїми випускниками, які стали талановитими поліграфістами, керівниками підприємств. Саме вони творили і творять видавничу славу України. Їхньою працею, розумом, талантом напрацьовувалось мистецтво творення книги, розроблялись кращі технології друкарства. За часи існування училища склалися чудові традиції, які ми шанобливо плекаємо. Більшість наших майстрів виробничого навчання, викладачів професійної підготовки – випускники училища, які мають від початку трудової діяльності лише один запис у трудовій книжці.       У нас навчалися і навчаються представники цілих поліграфічних династій. Колишні учні приводять до нас своїх дітей та онуків. Ми щиро раді вітати тих, хто хоче стати членом нашої «поліграфічної родини».
      Багато разів за 110 років училище змінювало назву, адресу, але залишався незмінним профіль навчання – поліграфія.
      Сьогодні ми – самодостатній навчальний заклад, здатний давати знання з найсучасніших поліграфічних технологій. Ми вчимося господарювати у сучасних умовах. В 2003 році трудовий колектив нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий вклад у розвиток освіти.
      Беручи книгу з полички, люди рідко замислюються, який шлях вона пройшла, скільки рук доторкнулися до неї, скільки праці вкладено в її виготовлення, перш ніж вона дійшла до читача.
      Якщо ви хочете дослідити цей шлях і бути першими серед людей, які причетні до процесу народження книги, журналу, газети, записника – запрошуємо Вас до нашого навчального закладу, закладу - успішних людей.
      Вітаю з 110 – річчям! Прийміть, дорогі друзі, слова сердечної подяки за велику і благородну працю. Нехай міцне здоров’я, гарний настрій, нові здобутки будуть Вашими постійними супутниками. Бажаю всім творчої наснаги та здійснення задуманих мрій.

      З повагою,
                     Директор                                                                                                       А.І.Гончаренко